Odzyskany pojazd w Borkowie

W dniu 15.04.2013 r. funkcjonariusze Straży Gminnej Gminy Pruszcz Gdański otrzymali informację o porzuconym samochodzie przy ul. Starogardzkiej w Borkowie.
Patrol, który przybył na miejsce zdarzenia ujawnił pojazd marki VW –Transporter, który zaparkowany był na poboczu drogi. 

Wstępne oględziny pojazdu wykazały, iż pojazd jest otwarty a na podłodze od strony pasażera zauważono woreczek foliowy tzw. strunowy z zawartością białego proszku. Informacja ta została przekazana funkcjonariuszom Policji z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim, którzy po przybyciu na miejsce zdarzenia prowadząc dalsze czynności wyjaśniające ustalili, iż biały proszek stanowi 1- gram amfetaminy, natomiast pojazd figuruje jako auto skradzione . Dalsze czynności w przedmiotowej sprawie prowadzi KPP- Pruszcz Gdański.

W tym miejscu należą się podziękowania mieszkańcom Borkowa , którzy wykazali się dużą czujnością i odpowiedzialnością zgłaszając fakt porzuconego pojazdu do Straży Gminnej Gminy Pruszcz Gdański za co dziękujemy.

ETstTo