Nieletni pod wpływem alkoholu

polaDwóch  nietrzeźwych 16-latków w dniu wczorajszym zostało zatrzymanych przez strażników  i doprowadzonych do Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim

          Nastolatkowie zostali zatrzymani w czwartkowe popołudnie dzięki zgłoszeniu mieszkańca naszej gminy . Zakrapiane alkoholem spotkanie miało miejsce na terenie leśnym w Juszkowie, gdzie młodzież z dala od zabudowań i zgiełku miasta zbudowali prowizoryczny szałas. Z uwagi na stan jednego z chłopców, który z uwagi na wypity alkohol nie potrafił poruszać się o własnych siłach oraz utratę orientacji co do miejsca i czasu  na miejsce zdarzenia została zadysponowana karetka pogotowia. Lekarz przybyły na miejsce po przebadaniu stwierdził upojenie alkoholowe i wystawił kartę informacyjną o braku przeciwwskazań do przewiezienia nieletnich do KPP- Pruszcz Gdański.

                  Po przewiezieniu na komisariat młodzież została przekazana pod opiekę rodziców a ewentualne dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzili Policjanci z  Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim.

18547